آلفارومئو - قیمت آلفارومئو ، خرید و فروش آلفارومئو ، خرید آلفارومئو ، فروش آلفارومئو ، قیمت آلفارومئو کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی های فروش خودرو آلفارومئو را مشاهده می نمایید. آلفارومئو یک شرکت خودروسازی ایتالیایی می باشد که در سال 1910 در میلان تاسیس شد و از سال 1911 خودروهای مخصوص مسابقات اتومبیل رانی را تولید کرد و امروزه معروف به تولید خودروهای اسپورت گران قیمت  است. نمایندگی رسمی خودروهای آلفارومئو در ایران شرکت آلفاموتور می باشد که در سال 1389 فعالیت واردات خودروهای آلفارومئو را در ایران آغاز کرد و توانست مجوز واردات تولیدات شرکت خودروسازی آلفارمئو را کسب نموده و از همان آغاز فعالیت تیم بازرگانی آلفاموتور ، با آغاز مذاکرات با گروه خودرو سازی فیات ، بزرگترین شرکت خودر وسازی ایتالیا ، توانست مجوز واردات تولیدات شرکت خودر وسازی آلفارومئو را کسب کند ؛ در حال حاضر آلفاموتور ، با برخورداری از تیم مجرب فروش و خدمات پس از فروش خودرو ، فصلی جدید را در دفتر خودر وهای وارداتی ایران رقم زده است و در آینده نیز با ارائه محصولات روز شرکت آلفارومئو همزمان با ارائه محصولات در سراسر جهان ، ضامن حضور مستمر طلایه دار خودر وهای اسپرت دنیا  در بازار خرید و فروش خودرو ایران خواهد بود.

از جمله خودروهای آلفارومئو موجود در بازار خرید و فروش خودرو ایران عبارتند از :

آلفارومئو 4C ، آلفارومئو جولیتا ، آلفارومئو میتو 

مدل خودرو
جولیتا

جولیتا (0)

در این صفحه انواع آگهی های خودرو آلفارومئو جولیتا را مشاهده می نمایید، جولیتا یکی از گران ترین و با کیفیت ترین خودرو هاچ بک می باشد که به تازگی وارد بازار خرید و فروش خودرو ایران شده است، جولیتا در کنار ظاهر دلربای خود، از ویژگی‌های فنی قابل توجهی نیز بهره می‌برد. در مدل ۲۰۱۷ این خودرو، کمپانی آلفارومئو امکان انتخاب پیشرانه‌‌های ۱.۴ لیتری و ۱.۷۵ لیتری را در اختیار خریداران و علاقمندان خودرو در منطقه‌ی خاورمیانه قرار داده است.

در زیر انواع آگهی های خرید و فروش خودرو را مشاهده می نمایید که قیمت فروش خودرو جولیتا در زیر قابل بررسی می باشد