آئودی -  خرید آئودی ، فروش آئودی ، خرید و فروش آئودی ، آگهی فروش آئودی ، قیمت ائودی کارکرده و دست دومrss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی های فروش خودرو آئودی را مشاهده می نمایید، آئودی یک شرکت خودروسازی آلمانی می باشد که تولیدکننده آنواع خودروهای لوکس و زیبا می باشد و این خودرو همراه با مرسدس بنز و ب ام و سه خودروساز مشهور آلمانی می باشند و به عنوان پرفروش ترین خودروسازان لوکس در جهان شناخته شده هستند. نمایندگی رسمی خودروهای آئودی آلمان در ایران شرکت پرژیان می باشد و از سال 1396 فعالیت واردات خودرو آئودی را در ایران آغاز نمود .شرکت ایرانی پرژیران رسما به عنوان نماینده کمپانی AUDI AG آلمان در کشورمان ایران معرفی شد تا این کمپانی خوب و مشهور کشور آلمان در آخر بتواند به طور رسمی پای به بازار ایران بگذارد و خیلی از کمپانی های اروپایی و آسیایی فعال در خاک ایران را به چالش بکشد، آئودی یکی از برندهای مشهور و با سابقه آلمانی است و ایرانی‌ها نیز خاطرات بسیاری از آن دارند اما واردات آن به کشور در سال‌های اخیر همواره با حاشیه‌هایی همراه بوده است. این بار اما شرکت Audi AG  به‌طور رسمی نماینده خود در ایران را انتخاب کرده است.

 

مدل خودرو
TT

TT (0)

آئودی تی‌تی خودرویی است که از سال ۱۹۹۸ تاکنون در مجارستان تولید شده‌است. طراحی خودرو آئودی تی تی آن موتور جلو، خودرو محور جلو، خودرو چهار چرخ محرک بوده است.

فرم خاص بدنه این خودرو باعث گردیده تا از دیگر خودروهای هم‌گروه خود کاملاً متمایز باشد. از موتوری به حجم ۳٫۲ لیتر ۶ سیلندر خطی (Line) به قدرت ۲۵۰ اسب بخار استفاده می‌کند. البته موتورهای بسیاری داشته که به انواع موتورهای ۴ سیلندر با تزریق مستقیم و دارای توربو و بدون توربو نیز می‌توان اشاره داشت.طراحی آئودی تی‌تی در بهار سال ۱۹۹۴ در مرکز طراحی گروه فولکس واگن در کالیفرنیا آغاز شد.