بسترن - قیمت بسترن ، خرید بسترن ، فروش بسترن ، خرید و فروش بسترن ، آگهی فروش بسترن ، قیمت بسترن کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی های خرید و فروش خودرو بسترن را مشاهده می نمایید. بسترن یک شرکت خودروسازی چینی می باشد که زیر مجموعه گروه فاو (FAW) است و خودروهای بسترن با مشارکت گروه مزدا در کارخانه فاو و بر روی پلتفرم مزدا 6 و فورد ایکس ساخته می شود . خودرو بسترن در ایران توسط شرکت بهمن موتور به بازار خرید و فروش خودرو عرضه می شود.

از جمله خودروهای بسترن موجود در بازار خرید و فروش خودرو ایران عبارتند از :

بسترن B50F ، بسترن B30

مدل خودرو
B50

B50 (0)

یکی از محصولات پرطرفدار شرکت بهمن خودرو بسترن B50F بوده که نسل دوم خودرو بسترن بی 50 چند سالی است توسط این شرکت عرضه می گردد. نسل اول بسترن B50 پس از ورود به بازار خرید و فروش خودرو ایران FH  شکست کامل روبرو شد که شاید به  دلیل طراحی ضعیف ظاهری و داخلی بود. اما شرکت چینی FAW تولید کننده این خودرو  ، نسل دوم و بروزرسانی شده بسترن را با تغییر اساسی و کاملا بروز شده به اضافه کردن پسوند F بازار عرضه کرد. بسترن B50F در این ایران با موفقیت کامل روبرو شد و توانست نظر بسیار از جوانان و خانواده های کم جمعیت را به خود جلب کند.

B30

B30 (0)

بسترن B30 محصولی از شرکت فاو چین است که برای نخستین بار، به عنوان یک سدان کامپکت، در سال 2010 میلادی و در نمایشگاه خودروی شانگهای به نمایش درآمد

 جدیدترین ماشین سدان متوسط معرفی شده که به زودی مونتاژ آن شروع میگردد و پیش فروشش توسط گروه بهمن آغاز میشود بسترن b30 است که در یکی از شلوغ ترین کلاس های بازار قرار میگیرد .