چری - قیمت چری ، خرید چری ، فروش چری ، خرید و فروش چری ، آگهی فروش چری ، قیمت چری کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواری 

در این صفحه خریدوفروش خودرو چری را مشاهده می نمایید ، آگهی های فروش خودرو چری با مدل  های مختلف موجود می باشد، چری شرکت خودروسازی چینی است که نمایندگی رسمی محصولات چری در ایران شرکت مدیران خودرو است چری بعنوان یکی از کارخانه های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو در چین به شمار می آید و این شرکت دارای رتبه هفت از نظر تولید خرید و فروش خودرو در کشور چین به شمار می آید.

از مدل خودروهای تولید شده توسط شرکت چری ازجمله خودروهای ؛ چری کویین، چری تیگو، چری ئی۵ ،چری وی۵، چری ای۱۵ و چری ای۵ و چری تیگو 3x می باشد که دارای پنج ستاره ایمنی  می باشند و  همچنین خودرو چری آریزو۵ اشاره نمودو  برخی از محصولات این شرکت نیز توسط شرکت ایرانی مدیران خودرو در ایران مونتاژ و به‌فروش می‌رسند.

از جمله خودروهای چری موجود در بازار خرید و فروش خودرو در ایران به شرح زیر می باشد:

چری تیگو 7، چری تیگو 5، چری آریزو 5، چری تیگو X33و ..

قیمت انواع مدل خودرو چری در آگهی های زیر آمده است.

 

مدل خودرو
تیگو 7

تیگو 7 (0)

خودرو چری تیگو 7 برای نخستین‌بار در نیمه اول 2016 و در نمایشگاه خودرو پکن رونمایی و از اواخر 2016 نیز عرضه آن به بازار چین آغاز شد. خودرو تیگو 7 در ایران توسط شرکت مدیران خودرو به بازار خریدو فروش خودرو عرضه می شود تیگو 7 را باید پرچم‌دار محصولات چری دانست ولی نکته مهم‌تر چیز دیگری است! اگر به فرم جدید چراغ‌ها یا طراحی تازه جلوپنجره یا حتی به خطوط نمای جانبی بدنه دقت کنیم، به متفاوت بودن تیگو 7 با سایر محصولات چری پی می‌بریم و اصل داستان نیز همین است: خودرو چری تیگو 7، اولین خودرویی است که با زبان طراحی جدید چری ساخته شده؛ زبانی که با هدف جذب مشتریان جوان خلق شده است.