سیتروئن - قیمت سیتروئن ، خرید سیتروئن ، فروش سیتروئن ، خرید و فروش سیتروئن ، آگهی فروش سیتروئن ، قیمت سیتروئن کارکرده ودست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی های خرید و فروش خودرو سیتروئن با کارکرد صفر و دست دوم را مشاهده می نمایید. سیتروئن یک شرکت خودروسازی فرانسوی می باشد که در سال 1919 توسط آندره سیتروئن تاسیس شد و امروزه شرکت تابعه ای از گروه پژو سیتروئن محسوب می شود و اولین شرکت خودروساز خارج از ایالات متحده آمریکا می باشد که به تولید انبوه خودرو اتومبیل می پرداخت و بعد از 8 سال توانست تبدیل به خودروساز بزرگ در اروپا و چهارمین خودروساز در جهان شناخته شود . سیتروئن در ایران توسط شرکت سایپا به بازار خرید و فروش خودرو ایران عرضه می شود که از جمله خودرو سیتروئن زانتیا در ایران طرفداران زیادی دارد که پرفروش ترین سیتروئن شناخته می شود.

در زیر انواع آگهی های فروش سیتروئن با کارکرد صفر و دست دوم مشاهده می نمایید و قیمت خودرو را می توانید در آگهی های فروش نیز بررسی نمایید.

 

مدل خودرو
زانتیا

زانتیا (5)

سیتروئن زانتیا  یک خودرو فرانسوی می باشد که نام خودرو خانوادگی است که طراحی و تولید آن توسط شرکت سیتروئن انجام شده است.  و اولین تولید این خودرو در سال 1993 در فرانسه تولید و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد و در سال 2001 تولید زانیتا متوقف شد و در سال 2010 شرکت خودروسازی سایپا اقدام به تولید این خودرو در ایران شد و از ویژگی های مهم سیتروئن زانتیا داشتن سرعت بالا و همچنین شتاب و سواری نرم می باشد که در ایران استقبال خوبی از فروش خودرو انجام شد و در حال حاضر توسط شرکت سایپا به بازار خرید و فروش خودرو عرضه می شود.