هیوندای  - قیمت هیوندای ، خرید هیوندای ، فروش هیوندای ، خرید و فروش هیوندای ، Hyundai ، آگهی فروش هیوندای ، قیمت هیوندای کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع مختلف آگهی های خرید و فروش خودرو هیوندای را مشاهده می نمایید ، هیوندای موتور به همراه کیاموتورز، از زیر مجموعه های هیوندای موتور گروپ به شمار می آید  و خودروسازی کشور کره ای و ملیتی می باشد و دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد . شرکت هیوندای موتور در سال 2008 در رتبه هشتم از بزرگترین شرکت های خودروسازی جهان قرار داشت. در ایران شرکت آسان موتور نمایندگی انحصاری واردات خودروهای هیوندای موتور به ایران را بر عهده دارد که در سال 1385 فعالیت خود را در واردات خرید و فروش خودرو هیوندای آغاز کرد .

از جمله خودروهای سواری، لوکس و شاسی بلند هیوندای موتور که در حال حاضر در بازار خرید و فروش خودرو ایران موجود می باشند عبارتند از :

هیوندای سوناتا، هیوندای اکسنت، هیوندای الانترا، هیوندای آزرا، هیوندای آی 20، هیوندای آی 30، هیوندای آی 40 ، هیوندای ولاستر - هیوندای سنتنیال، هیوندای جنسیس، هیوندای جنسیس کوپه- هیوندای وراکروز، هیوندای سانتافه، هیوندای توسان، هیوندای اچ 1

مدل خودرو
i10

i10 (0)

خودرو هیوندای آی 10 یک خودرو کره ای می باشد که فروش خودرو هیوندای آی 10 از سوی شرکت کرمان موتور به بازار خرید و فروش خودرو عرضه می شود

هیوندای i10 یک خودروی صرف شهری است که نخستین نسل آن، در سال 2007 میلادی روانه بازارهای جهانی شد. اما نسل فعلی و یا دوم آن، برای نخستین بار در سال 2013 میلادی و در نمایشگاه خودروی فرانکفورت آلمان به نمایش درآمد و اندکی بعد، یعنی در ماه ژانویه سال 2014 میلادی راهی نمایندگی‌های فروش گردید.

i20

i20 (0)

خودرو هیوندای i20 یک خودرو کره ای می باشد که در سال 2013 طراحی و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد و فروش خودرو هیوندای آی 20 در ایران از سوی شرکت آسان موتور عرضه می شود

نسل دوم i20 که به‌تازگی وارد ایران شده است، در ظاهر بدنه و طراحی کلی، فراتر از انتظار ظاهر شد. این خودرو از سال ۲۰۱۵، فروش خود را آغاز کرد و در کنار تولید پرتیراژ کارخانه‌های هیوندای در ترکیه و هند، در خط تولید کرمان موتور هم حضور خواهد داشت.

النترا

النترا (0)

در این صفحه انواع آگهی فروش النترا را مشاهده می نمایید ، هیوندای النترا یکی از خودروهای پرفروش خودرو کره ای در بازار خرید و فروش خودرو جهانی به شمار می آید که با ظاهری جدید به عنوان مدل 2017 در بازار ایران عرضه می شود

آزرا

آزرا (2)

خودروی هیوندای آزرا یک خودرو کره ای می باشد که در سال 2012 طراحی و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد فروش خودرو هیوندای آزرا از سوی شرکت آسان موتور عرضه می شود.

هیوندای آزرا (Hyundai Azera) خودرویی در رده خودروهای سایز بزرگ Full Size است که با موتور ۳٫۳ لیتری با قدرت ۲۳۵ اسب بخار وارد ایران می‌شداین خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته تیپ ترونیک استفاده می‌کند.

شتاب صفر تا صد این خودرو ۷٫۸ ثانیه است. خودرو هیوندای آزرا از نظر استاندارد آلایندگی دارای euro 3 می‌باشد و برای سال ۲۰۱۱ دچار تغییراتی در ظاهر و موتور شده است. نوع لیمیتد آن با موتور ۳۸۰۰ سی سی عرضه شده بود و در حال حاضر حجم موتور این خودرو در مدلهای ۲۰۱۲ به ۳۰۰۰ سی سی کاهش یافته است. تا پیش از تولید جنسیس این خودرو بهترین خودروی تولیدی هیوندای بوده.

(ix35)توسان

(ix35)توسان (2)

در این صفحه انواع آگهی فروش هیوندای توسان را مشاهده می نمایید ، توسان یکی از خودروهای محبوب هیوندای می باشد که در ایران شاسی بلند موفق و پرطرفدار شناخته می شود . شرکت عظیم خودرو عرضه این خودرو را به بازار خرید و فروش خودرو ایران بر عهده دارد.

سانتافه

سانتافه (0)

خودرو هیوندای سانتافه یک خودروی کره ای می باشد که نسل جدید آن در سال 2013 طراحی و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد .فروش خودرو هیوندای سانتافه در ایران از سوی شرکت آسان موتور عرضه می شود و فروش خودرو سانتافه در ایران تجربه خیلی خوبی را کسب کرد و طرفداران زیادی به خود جلب نموده است..

سوناتا

سوناتا (4)

خودرو هیوندای سوناتا یک خودرو کره ای می باشد که نسل جدید آن در سال 2011 طراحی و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد .فروش خودرو هیوندای سوناتا از سوی شرکت آسان موتور عرضه می شود

هیوندای سوناتا  در کلاس خودروی اندازه متوسط و با طراحی خودروهای موتور جلو-محور جلو و چهاردر سِدان تولید و در سطح جهانی توسط شرکت هیوندای موتور به بازار عرضه شده است. این خودرو از سال ۱۹۸۵ تا کنون تولید شده‌است. نسل هفتم و هشتم هیوندای سوناتا در شرکت آسان موتور ایران عرضه می‌شود.

تومان 175000000
6 ماه قبل
4 ماه از حالا
تومان 315000000
7 ماه قبل
4 ماه از حالا
تومان 130000000
8 ماه قبل
3 ماه از حالا