کیا - قیمت کیا ، خرید کیا ، فروش کیا ، خرید و فروش کیا ، آگهی فروش کیا ، قیمت کیا کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی خرید و فروش خودرو کیا را مشاهده می نمایید .کیا که نام اصلی آن  کیاموتورز می باشد یک شرکت خودروسازی کره ای می باشد که زیر مجموعه ای از شرکت هیوندای کره ای محسوب می شود که در سال 2013 با تولید 2.75میلیون خودرو دومین خودروساز کره جنوبی شناخته شد. نمایندگی انحصاری خودروهای کیاموتورز در ایران توسط شرکت اطلس خودرو به بازار خرید و فروش خودرو ایران عرضه می شود که برخی از محصولات کیاموتورز از جمله خودرو کیا سراتو در ایران توسط شرکت سایپا که در حال حاضر آپشن جدید شبیه سانروف نصب شده با نام سراتو آپشنال در ایران مونتاژ می شود.

از جمله خودروهای کیا موجود در بازار خرید و فروش خودرو ایران عبارتند از:

کیا کادنزا، کیا سورنتو، کیا موهاوی V8 ، کیا اپتیما، کیا اسپورتیج SL ، کیا کارنز، کیا سورنتو ایکس ام، کیا سراتو 1600 ، کیا سراتو 2000، کیا سراتو کوپ ، کیا ریو 2016، کیا اپیروس، کیا اسپورتیج EX و ...

همچنین در زیر قیمت انواع آگهی خرید و فروش خودرو کیا مشاهده می نمایید که برای بررسی قیمت خودرو می توانید به صفحات بعدی مراجعه کنید.

مدل خودرو
اپتیما

اپتیما (1)

خودرو کیا اپتیما یک خودرو کره ای می باشد که در سال 2011 طراحی و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد و در ایران توسط شرکت اطلس خودرو به فروش می رود 

اپتیما خودرویی سدان سایز متوسط از محصولات کیا موتورز است که از سال ۲۰۰۰ تا کنون در کره جنوبی تولید شده‌است. نسل اول این مدل از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ و نسل دوم آن بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ تولید شد و در کشورهای مختلف، با نام‌های Magentis و Lotze به فروش رسید. نسل سوم اپتیما از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ با چهره‌ای جسور و ظاهری کاملاً متفاوت، نقش مهمی در موفقیت جهانی کیاموتورزداشت.

اسپورتیچ

اسپورتیچ (2)

خودرو کیا اسپورتچ یک خودرو کره ای می باشد که در سال 1993 توسط شرکت خودروسازی کیاموتورز تولید و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد خودرو اسپوتیچ یک خودرو کامپکت کراس  اوری به شمار می آید و در ایران توسط شرکت اطلس خودرو به بازار خرید و فروش خودرو عرضه می شود.

ریو 5

ریو 5 (0)

خودرو کیا ریو 5 که در ایران توسط شرکت اطلس خودرو به بازار خرید و فروش خودرو عرضه می شود  سرانجام نسل سوم کیا ریو در مدل هاچبک و سدان روانه بازار کشورمان شد. نسلی که تولیدش از سال 2011 آغاز شده است و در سال 2012 هم جایزه بهترین طراحی

reddotرا برد. طراحی کیا در این مدل نیز مشابه سایر مدلهای جدید کیا شده است. ضمن داشتن شباهت، این دو مدل در بخشهایی همچون چراغها، جلو پنجره، سپرها و دربهای خودرو با یکدیگر متفاوت میباشند.هر دو مدل از پیشرانه ای مشابه بهره میبرند.
مهمترین مشخصه فنی این مدل بهره گیری از سیستم ISG است. زمانی که اتومبیل حرکت نمیکند (مثلاً در ترافیک) موتور خود به خود خاموش میشود و زمانی که پایتان را روی گاز می فشارید دوباره روشن میشود. بدین ترتیب مصرف سوخت آن نیز کاهش چشمگیری مییابد.

سراتو 1600 مونتاژ

سراتو 1600 مونتاژ (0)

خودرو کیا سراتو  خودرویی است که از سال ۲۰۰۳ تا کنون تولید شده‌است. طراحی این خودرو خودروهای موتور جلو-محور جلو است و  تولید  خودرو کیا سراتو در سه نسل انجام شده است که نسل دوم کیا سراتو در ایران توسط شرکت سایپا در مدل های دستی و اتومات 1600 و 200  به بازار خرید و فوش خودرو عرضه می شود  .
خودرو کیا سراتو در مدل‌های سدان و کوپه تولید می‌شود. البته شرکت کیا موتورز در سال ۲۰۱۶ تولید مدل کوپه را متوقف کرد. نسخه هاچبک این خودرو نیز در حال حاضر تولید می‌شود که البته در ایران عرضه نمی‌گردد.