معرفی مرسدس بنز GT R رودستر و مشخصات فنی آن

مرسدس بنز AMG GT یکی از سوپراسپورت های کوپه کمپانی مرسدس بنز می باشد.

مرسدس بنز AMG GT R وجه شباهت زیادی با خودروی مسابقه‌ای مرسدس بنز AMG GT3 دارد. GT R از از عرض بیشتری نسبت به GT S برخوردار است و ظاهر خشن‌تری به خود گرفته است. این خودرو هم‌چنین از جلو‌پنجره‌‌ای جذاب با میله‌های عمودی بهره می‌برد که آن را از AMG GT3 به عاریت گرفته است. در بخش انتهایی خودرو نیز چهره‌ای جدید با دیفیوزر‌های دوگانه به چشم می‌خود.

به گزارش پلاک 11 به نقل از خبر ماشین، در حالی که در انتظار معرفی نسخه های کلاب اسپرت و سری بلک از این خودروها هستیم، عکاسان مخفی موفق به ثبت تصاویری از GT R رودستر در حال تست در نوربورگرینگ شده اند.
این نمونه اولیه در مقایسه با فیس لیفت مرسدس AMG GT مدل ۲۰۲۰ که چند روز قبل فاش شده بود، فاقد سپرها و چراغ های جلوی بازطراحی شده است. تغییر ظاهری که در این خودرو مشهود است، باله عقب کمی نزدیک تر به در صندوق عقب است.
در عین حال، سقف پارچه ای سه لایه این خودرو با نسخه های دیگر GT رودستر تفاوتی ندارد. این سقف قابلیت باز و بسته شدن تا سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت در مدت ۱۱ ثانیه را دارد. این سقف پارچه ای در سه رنگ مشکی، قرمز و بژ عرضه می شود.
این سقف پارچه ای البته منجر به افزایش وزن خودرو شده است. اما از طرف دیگر، عرضه GT R در نسخه رودستر اقدامی مناسب از طرف مرسدس AMG است که در پی جذب مشتریان بیش تر به این کلاس است.
این کانورتیبل همچون همتای کوپه خود دارای ساختار دیفرانسیل عقب و Sheet Moulding Compound با مواد کامپوزیتی همچون فیبر کربنی است. موتور ۴.۰ لیتری تواین توربو V۸ در این خودرو قدرت ۵۸۵ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متر تولید خواهد کرد.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودرو

اخبار به روز خودرو