قیمت فروش میتسوبیشی ASX 2019 / مشخصات فنی

خودرو میتسوبیشی asx مدل 2019 شاسی بلند پر فروش می باشد .

در حالی که خودروسازان دیگر در حال معرفی مدل های ممتاز خود هستند میتسوبیشی کاری متفاوت انجام داده و نسخه پایه جدیدی را برای ASX به عنوان مدل ۲۰۱۹ معرفی کرده است.
  در حالی که ASX به عنوان پرفروش ترین مدل در کلاس شاسی بلندهای کوچک شناخته می شود، میتسوبیشی تلاش کرده به منظور حفظ فروش آن، ارزش این خودرو را افزایش دهد.
ASX ES با قیمت ۲۳۴۹۰ دلار عرضه شده تا جای خالی سدان و هاچ بک کوچک لنسر متوقف شده را پر کند.
ASX مدل ۲۰۱۹ در مدل پایه خود همچنان دارای گیربکس دستی پنج سرعته، رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی با رنگ نقره ای جدید، کروز کنترل، LEDهای دید در روز، صندلی های جلوی قابل تنظیم دستی، تریم پارچه ای و سیستم صوتی تصویری Smartphone Link با اپل کارپلی و اندروید اتو، رادیوی دیجیتال DAB+، بلوتوث، و سیستم صوتی چهار بلندگو است.
گیربکس CVT انتخابی برای این خودرو قیمت آن را به ۲۵۴۹۰ دلار می رساند و به خریداران اجازه می دهد سیستم کمک راننده پیشرفته میتسوبیشی با قیمت ۱۵۰۰ دلار را برای آن انتخاب کنند که شامل هشدار تغییر مسیر، هشدار نقاط کور و کمک تغییر مسیر، هشدار ترافیک پشت، سنسورهای پارک عقب، چراغ های جلو با تشخیص تاریکی و نور بالای خودکار، برف پاک کن های حساس به باران و پیش گیری از تصادف جلو است.
در صدر ویژگی های استاندارد این مدل کنترل ثبات و کشش، هفت کیسه هوا، دوربین معکوس، دو قفل صندلی کودک ISOFIX و توزیع نیروی ترمز الکترونیکی تعبیه شده است.
مدل بالاتر این خودرو، LS است که گیربکس دستی آن حذف شده و تنها با نسخه اتوماتیک موجود است، ۲۷۹۹۰ دلار قیمت دارد. این مدل علاوه بر ویژگی های مدل های دیگر دارای تریم صندلی های چرمی، رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی دو رنگ، هایلایت های کرومی مازاد، چراغ های مه شکن جلو، کنترل دما، شیشه ایمنی و دکمه استارت است.
در صدر مدل های این خودرو XLS قرار دارد که به Exceed تغییر نام داده و ۳۰۹۹۰ دلار قیمت دارد.
ویژگی های ارتقا یافته در این مدل شامل صندلی راننده برقی، صندلی های جلوی گرمایشی، تریم صندلی چرمی، سقف پانورامیک، روشنایی محیطی LED، لوله اگزوز کرومی، سیستم صوتی شش بلندگو، هشدار نقاط کور با کمک تغییر لاین و هشدار ترافیک پشت است.
تمام مدل های این خودرو از موتور ۲.۰ لیتری دمش طبیعی بنزینی با قدرت ۱۱۰ کیلووات و گشتاور ۱۹۷ نیوتون متر بهره می برند.