معرفی سانگ یانگ موسو 2019

سانگ یانگ موسو یکی از خودروهای پرفروش کره ای  می باشد.

پلاک 11 ، در این مقاله می خواهیم به قیمت فروش و معرفی مشخصات فنی خودرو موسو 2019 بپردازیم.

این خودروساز کره جنوبی تصمیم دارد چهار مدل رکستون، موسو، تیوولی و تیوولی XLV را در بازار استرالیا عرضه کند. تمام این مدل ها دارای گارانتی هفت ساله بدون محدودیت کیلومتر خواهند بود.
موسو یکی از پرفروش ترین نام های این خودروساز است و در این بازار در کلاسی رقابتی قرار می گیرد و در مقابل نام هایی مشهور و رقبای چینی جدید رقابت می کند.
ظرفیت بار این خودرو ۳ تن است اما این خودروساز برای بازار استرالیا روی افزایش آن به ۳.۵ تن کار می کند.
نیروی تمام مدل های این خودرو از موتور ۲.۲ لیتری جهار سیلندر توربو دیزل با قدرت ۱۳۳ کیلووات و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متر تامین می شود. مدل های پایه این خودرو از گیربکس دستی شش سرعته بهره می برند در حالی که نسخه اتوماتیک شش سرعته برای مدل پایه آن به صورت آپشن و برای باقی مدل های آن به صورت استاندارد ارائه می شود.
موسو EX دستی دارای قیمت ۳۰۴۹۰ دلار است که با ترمز اضطراری خودکار و هشدار برخورد جلو به همراه بلوتوث، صندلی های پارچه ای، دیفرانسیل لغزش محدود و لاستیک یدک کامل می شود. مدل اتوماتیک این خودرو ۲ هزار دلار گران تر است.
مدل ELX این خودرو ۳۵۹۹۰ دلار قیمت دارد و به صورت استاندارد با گیربکس اتوماتیک ارائه می شود. این مدل دارای رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی، اپل کارپلی و اندروید اتو، مانیتور نقاط کور، هشدار ترافیک پشت و کمک تغییر مسیر است.
مدل ممتاز Ultimate این خودرو با قیمت ۳۹۹۹۰ دلار دارای رینگ های ۲۰ اینچی آلیاژی، صندلی های جلوی چرمی گرم شونده و دارای تهویه، سانروف و دوربین ۳۶۰ درجه نیز هست.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

اخبار خودرو