رونمایی خودرو هیوندای سانترو 2019 در بازار جهان

هیوندای سانترو ۲۰۱۹ دارای طرحی مدرن است

چند هفته قبل از رونمایی هیوندای سانترو جدید در ۲۳ اکتبر، هیوندای موتور هند از جدیدترین محصول خود رونمایی کرد.
به گزارش پلاک 11 به نقل از خبر ماشین، Y K Koo، رئیس و مدیرعامل هیوندای موتور هند اعلام کرده است که نام سانترو توسط ۶۶.۶ درصد از ۵۰۰ هزار نفر شرکت کننده در چالش نام گذاری این خودرو، انتخاب شده است. پیش فروش این مدل جدید به زودی آغاز خواهد شد. هزینه پیش خرید خودرو سانترو برای ۵۰ هزار مشتری ابتدایی، ۱۱۱۰۰ روپیه اعلام شده است.
هیوندای سانترو ۲۰۱۹ دارای طرحی مدرن است. هایلایت های قسمت جلوی این خودرو شامل چراغ های جلوی کشیده شده به سمت عقب و جلوپنجره آبشاری بزرگی با قاب کرومی است. در کنار این جلوپنجره چراغ های مه شکن بزرگی تعبیه شده است. در نیم رخ این خودرو آینه های کناری با چراغ های راهنمای روی آن ها و پیچی روی خط کمر دیده می شود. یک خط شاخص پیکان شکل روی در جلو و گلگیر این خودرو کشیده شده است. قسمت پشت این خودرو دارای ظاهری ساده با در صندوق عقب بزرگ، سپر عقب جذاب و چراغ های عقب شیک خواهد بود.
کابین خودرو سانترو  دارای طرح رنگ دوگانه است. در حالی که طرح رنگ مشکی و بژ به صورت استاندارد برای هیوندای سانترو ارائه می شود، آپشن های بیش تری برای آن موجود هستند. داشبورد سانترو از کنسول وسط الهام گرفته از Elephant و محل مخصوصی برای تعبیه مجسمه بهره می برد. این مدل جدید از سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی ۶.۹۴ اینچی با پشتیبانی اندروید اتو، اپل کارپلی، iBlue و تشخیص صوتی بهره می برد. سانتروی جدید دارای بهترین تهویه هوا در کلاس خود است.
  هیوندای سانترو با دو گزینه سوخت بنزینی و گازسوز به فروش می رسد. موتور ۱.۱ لیتری چهار سیلندر بنزینی سانترو قدرت ۶۹ اسب بخار و گشتاور ۱۰.۱ کیلوگرم متر دارد. نسخه CNG هیوندای سانترو دارای قدرت ۵۹ اسب بخار و گشتاور ۸.۶ کیلوگرم متر است.
گزینه های گیربکس ماشین سانترو شامل دستی پنج سرعته و SmartAuto AMT پنج سرعته است. بیشینه سرعت این خودرو ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت و شتاب صفر تا صد آن ۱۴.۵ ثانیه است.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

اخبار خودرو