معرفی شورولت کامارو 2019

شورولت کامارو 2019 از خودروهای محبوب و خیر کننده برند شورولت می باشد.

پلاک 11 ، شورولت با مقداری اصلاحات در طرح جلوپنجره و تعدادی به روز رسانی جزئی در کابین، به کامارو برای سال 2019 حیاتی دوباره بخشیده است. اکنون شورولت رسما از خودروی اسپرت ارتقا یافته خود رونمایی کرده است که شامل مدل جدید 1LE با موتور کاملا جدید 4 سیلندر توربوشارژ است.
چیزی که بیشتر از همه جلب توجه می کند نمای جلوی خودرو در تمام مدل های کامارو است که از طراحی تهاجمی تر برخوردار شده و باعث می شود ظاهر این خودرو نسبت به مدل قبلی برجسته تر باشد.

شورلت، کامارو ۲۰۱۹ با رنگ زرد Shock فلوئورسنت جدید را در سمای لاس وگاس در أواخر ماه جاری به نمایش در می آورد.این خودرو علاوه بر رنگ بدنه خیره کننده جدید خود دارای ترکیبی از قطعات عملکرد بالای جدید شورلت از جمله بسته ارتقایی، اسپویلر مشکی، در باک فیبر کربنی برجسته، کیت تزریق هوای خنک، صندلی های عملکرد بالای ریکارو، ترمزهای شش پیستون برمبو و قطعات سیستم تعلیق ۱LE است.
Steve Majoros، مدیر بازاریابی خودروهای شورلت طی بیانیه ای گفت: "ظاهری جدید برای کامارو ۲۰۱۹ وجود دارد که بازطراحی شده و دارای آپشن های بیش تر و تکنولوژی های نوین است. این خودرو مناسب سفارشی سازی است و رنگ Shock جدید و لوازم جانبی موجود برای آن تنها برخی از امکانات مشتریان برای ساخت کاماروی منحصر به خود را نشان می دهند."
کامارو ۲۰۱۹ از اوایل سال آینده با رنگ بدنه زرد Shock موجود خواهد بود. این خودرو از ۳۰ اکتبر تا ۲ نوامبر در کنار بیش از ۱۲ خودروی کانسپت شورلت در سما به نمایش در می آید.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

اخبار خودرو