شورولت تراروس RS مدل 2018

خودرو شورولت تراورس در نسخه جدید RS مدل 2018 در نمایشگاه شیکاگو رونمایی و به بازار خودرو جهان معرفی شد.

برخی خودروسازان از جمله جنرال موتورز آماده رونمایی این محصولات خود در شیکاگو هستند. این خودروساز آمریکایی امروز از شورلت تراورس RS مدل 2019 رونمایی کرده است که نسخه ای با ظاهر اسپرت از این کراس اوور بوده و موتور 3.6 لیتری V6 آن با یک نسخه 2.0 لیتری اکوتِک توربوشارژ جنرال موتورز جایگزین شده است.
این موتور چهار سیلندر در تراورس RS قدرت 257 اسب بخار و گشتاور 295 فوت پوند تولید می کند و ضعیف تر از موتور V6 مدل اصلی تراورس بوده اما گشتاور بیش تری دارد. این موتور عملکردی مشابه کامارو SS برای تراورس ایجاد نمی کند اما کمی بهتر از نسخه V6 خواهد بود. این موتور جدید به گیربکس اتوماتیک 9 سرعته متصل شده که کمک می کند تراورس RS بهره وری سوخت 1 لیتر در هر 8.5 کیلومتر در شهر و 1 لیتر در هر 11 کیلومتر در بزرگراه داشته باشد.
تراورس RS علاوه بر موتور 2.0 لیتری توربو از جلوپنجره ای مشکی، تریم مشکی شیشه ها، ریل های سقف مشکی، نشان مشکی شورلت و رینگ های 20 اینچی Dark Android بهره می برد. تجهیزات استاندارد در این خودرو شامل چراغ های جلوی HID، MyLink شورلت با نمایشگر لمسی 8 اینچی، صندلی های جلوی گرم شونده، کنترل دمای سه محیطه، سیستم صوتی Bose، در صندوق عقب برقی، ورودی بدون سویچ و استارت از راه دور، دوربین های دید پشت و محیطی، کمک پارک عقب، هشدار ترافیک پشت و غیره است.
شورلت تراورس RS مدل 2018 با قیمت 43095 دلار به فروش می رسد.