مزدا6

مزدا 6 مدل 2018  قدرتمندتر و  با ظاهری زیباتر و ساده نسبت به نسل قبلی خود با قیمت پایه 22840 دلار وارد بازار خودرو خواهد شد.

پلاک11، به نقل از خبرخودرو، این سدان شیک مزدا برای مدل 2018 باز مهندسی شده و در نتیجه بی صداتر و راحت تر شده است. این خودرو هم چنین تجهیزات بیش تری به همراه آپشن موتور توربوشارژ جدید دارد. لازم به ذکر است که خریدارانی که خواهان گیربکس اتوماتیک شش سرعته با موتور 2.5 لیتری دمش طبیعی برای این خودرو هستند باید 1050 دلار هزینه بیش تری پرداخت کنند.
مزدا 6 دارای بسته ارتقایی Sport i-ActivSense در مدل اتوماتیک خود است که 625 دلار قیمت دارد و شامل پشتیبانی ترمز هوشمند، هشدار تغییر مسیر، کروز کنترل رادار مزدا، کمک ثبات در مسیر، کنترل نور بالا، چراغ های جلوی اتوماتیک و برف پاک کن های حساس به باران است.
خریدارانی که در پی محصولی لوکس تر هستند می توانند مزدا 6 تورینگ را انتخاب کنند که 26590 دلار قیمت دارد. این مدل تورینگ بر أساس مدل اسپرت ساخته شده که دارای روکش چرمی صندلی ها، گیربکس اتوماتیک شش سرعته SkyActiv-Drive، رینگ های 19 اینچی، ورودی بدون سویچ پیشرفته و صندلی راننده قابل تنظیم برقی در شش جهت است. مکمل این بسته ارتقایی، دریچه های تهویه هوای عقب، صندلی های جلوی گرم شونده و مونروف برقی هستند.
مزدا 6 گرند تورینگ از موتور SkyActiv-G 2.5T با قدرت 250 اسب بخار و گشتاور 310 فوت پوند بهره می برد. این خودرو با قیمت 30090 دلار به فروش می رسد. این مدل گرند تورینگ دارای سیستم صوتی Bose Premium با 11 بلندگو، رادیوی ماهواره ای SiriusXM، ناوبری مزدا، آینه داخلی با تنظیم خودکار، آینه کناری راننده با تنظیم خودکار، آینه های کناری گرم شونده و پدال های نصب شده روی فرمان است.
مزدا 6 گرند تورینگ Reserve و مزدا 6 Signature نیز با قیمت های 32590 و 35640 دلار در صدر مدل های این خودرو قرار دارند.

در کل به نظر می‌رسد مزدا می‌خواهد جایگاهی میانه بین سدان هایی چون تویوتا کمری و هوندا آکورد و خودروهای لوکس‌تری از لکسس و اینفینیتی به دست آورد. خودروهای یاد شده قدرت بیشتری نسبت به سدان مزدا داشته و البته هنوز قیمت قطعی مزدا 6 اعلام نشده است. به نظر می‌رسد مدل‌های لوکس‌تر مزدا 6 تجمل بیشتری نسبت به مدل‌های رده میانی داشته باشند.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو

اخبار به روز خودرو