معرفی و مشخصات BMWx6

بی ام و ایکس 6 با طراحی متمایز و بسیار زیبا و ترکیب یک خودروی شاسی بلند مانند را دارد که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.

پلاک 11 ، خودروی لوکس و دیدنی بی ام و X6 اولین بار در سال 2008 میلادی بر پایه مدل مفهومی سال 2007 میلادی وارد بازار خودرو جهان شد که توانست نظر مثبتی از نظر زیبایی و توانایی عبور از مسیرهای خارج از جاده با قابلیت دینامیکی یک خودرو کوپه و سقف منحنی را در میان طرفدارانش ایجاد کند.

در سال 2010 بود که جی پاور نسخه ای تقویت شده از بی ام و X6 را معرفی کرد. این مدل در آن زمان دارای مشخصات فوق العاده ای بود و موتور 5.5 لیتری 10 سیلندر آن می توانست 888 اسب بخار قدرت و 870 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. این خودرو همچنین در زمان خود سریع ترین خودروی شاسی بلند جهان بود. 
اما آن خودرو بر اساس نسل اول بی ام و X6 ساخته شده بود و حالا این خودرو در نسل دوم خود قرار دارد و در سگمنت خود نیز رقیبی بسیار جدی به نام لامبورگینی اوروس را دارد. با این وجود اما جی پاور تصمیم گرفته است تا با مهندسی خود را روی نسل دوم X6 نیز پیاده کرده و این خودرو را با کیت بدنه تایفون روانه بازار کند. 

محصول جدید جی پاور دارای 750 اسب بخار قدرت و 980 نیوتن متر گشتاور است که این اعداد در مقایسه با مدل عادی این خودرو 100 اسب بخار و 130 نیوتن متر بیشتر هستند. بی ام و X6 جدید جی پاور می تواند مسافت 400 متر را در 11.5 ثانیه طی کند و حداکثر سرعت آن 300 کیلومتر بر ساعت است که از این نظر تنها 6 کیلومتر کندتر از لامبورگینی 

ین قدرت و عملکرد از یک موتور 4.4 لیتری توربو به دست آمده است که به سیستم کامپیوتری V3 مجهز شده است. 
کیت بدنه تایفون نیز شامل سپرهای جلو و عقب، ورودی هوای روی کاپوت و دیفیوزر فیبر کربنی می شود. برای X6 جی پاور یک سیستم اگزوز سفارشی از جنس تیتانیوم نیز طراحی شده است و سیستم تعلیق آن نیز از نوع فنر لول است. در انتها نیز جی پاور رینگ های 23 اینچی هاریکن RR را روی این خودرو سوار کرده است.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اخبار به روز خودرو