ام جی  - قیمت ام جی ، MG ، خرید ام جی ، فروش ام جی ، خرید و فروش ام جی ، آگهی فروش ام جی ، قیمت ام جی کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی های فروش خودرو ام جی با کارکرد صفر و دست دوم را مشاهده می نمایید، ام جی که نام کامل آن ام جی کارز (MG cars) می باشد نام یک شرکت سازنده خودروهای اسپرت بریتانیایی می باشد که در سال 1924 تاسیس شد و این شرکت به خاطر خودروهای اسپرت که تولید و عرضه کرد مشهور شد و همچنین در قالب خودروهای سدان و کوپه نیز تولید می کند. شرکت MG توسط دیگر خودروسازان بزرگ اروپایی همچون BMW و آسیایی و در برهه های زمانی مختلف مدیریت شده و  همواره سعی داشته تا اصالت انگلیسی خود را حفظ کرده و محصولاتش را با تولید خودروهای بروز و مدرن، با افتخار در سراسر جهان عرضه کند. نمایندگی انحصاری محصولات ام جی در ایران شرکت مدیاموتورز می باشد . این شرکت در سال 1388 به عنوان نماینده­ی انحصاری برند انگلیسی MG پا به بازار خرید و فروش خودروی ایران گذاشت و همواره سعی بر آن داشته تا خودرو­هایی مطابق با فناوری روز و استاندارد بین المللی را برای ایرانیان مهیا نماید و اکنون پس از کسب تجربیات فراوان طی سالیان گذشته ، آگاهی از نیاز بازار کشور ، آشنایی با سلیقه مردم ایران و مطالعات و تحقیقات بعمل آورده در تلاش است خودروهای منحصر به فرد را به بازار خرید و فروش خودرو ایران عرضه نماید.

از جمله خودروهای ام جی موجودر در بازار خرید و فروش خودرو ایران عبارتند از :

ام جی جی اس، ام جی 6، ام جی شوالیه 550، ام جی 350 و ام جی 3 ...

 

مدل خودرو
6

6 (0)

در این صفحه انواع آگهی های خرید و فروش خودرو ام جی 6 را مشاهده می نمایید.

ام‌جی ۶خودرو  خودرویی است که در سال 2010 میلادی توسط کمپانی بزرگ و مشهور MG رونمایی شد . این خودرو توسط مهندسان انگلیسی طراحی و مهندسی شده و در کشور چین توسط شرکت سایک موتور تولید و به بازارهای جهانی خرید و فروش خودرو عرضه شده است.

Gs

Gs (0)

در این صفحه انواع آگهی های خرید و فروش خودرو ام جی GS را مشاهده می نمایید.

ام جی GT خودرویی  است که در کارخانه‌ام جی موتور واقع در چین مونتاژ می‌شود. این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه خودرو شانگهای توسط ام جی موتور در مارس 2015 به جهانیان معرفی شد. ام جی جی تی در بازار خودرو ایران از سوی شرکت  مدیا موتورز عرضه می شود.