میتسوبیشی - قیمت میتسوبیشی، خرید میتسوبشی، فروش میتسوبیشی ؛ خرید و فروش میتسوبیشی ، آگهی فروش میتسوبیشی ، قیمت میتسوبیشی کارکرده و دست دوم ، rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی های فروش خودرو صفر و دست دوم خودرو میتسوبیشی را مشاهده می نمایید.میتسوبیشی شرکت خودروسازی ژاپنی می باشد که قبل از تولید خودرو یک شرکت حمل و نقل بود که در عرصه های مختلف معدن، کشتی سازی، مخابرات، خدمات مالی و ... فعالیت می نماید.

نمایندگی رسمی محصولات میتسوبیشی در ایران شرکت آرین موتورمی باشد که در سال 1389 شروع به فعالیت واردات خودرو در ایران شد .در سال ۱۳۹۱ و پس از توسعه فعالیت‌های شرکت با اخذ مجوزهای لازم، خودروی ASX 4WD به‌عنوان خودرویی دوستدار محیط‌زیست، کم‌مصرف و به‌عنوان اولین مدل از خودروهای تحت پوشش شرکت در بازار ایران عرضه گردید.

از جمله خودروهای میتسوبیشی موجودر در بازار خرید و فروش خودرو ایران عبارتند از:

میتسوبیشی اوتلندر 2016 ، میتسوبشی اوتلندر، میتسوبشیی ASX ، میتسوبشی لنسر 1800 ، میتسوبشی لنسر 1600 ، میتسوبشی پاژرو و میتسوبشی میراژ

انواع آگهی فروش خودرو میتسوبیشی صفر و دست دوم با قیمت خودرو در زیر مشاهده می کنید می توانید برای بررسی قیمت خودرو میتسوبشی در مدل دیگر به صفحات بعدی مراجعه کنید.

مدل خودرو
اوتلندر

اوتلندر (0)

میتسوبیشی اوتلندر (Mitsubishi Outlander) نمونه ای است در خودروهای کلاس بدنه شاسی بلند سایز متوسط که چند سالی است به بازار خرید و فروش خودرو  ایران نیز راه پیدا کرده است.

خودرو  اوتلندر مدل سال ۲۰۱۷ میلادی خودرویی است که امکانات مناسب و مدرن، مصرف سوخت پایین، قیمت مناسب و حتی پیشرانه قدرتمند شش سیلندر خورجینی V6 را به همراه خود داشته و حتی در حالت استاندارد و تیپ پایه نیز مجهز به صندلی های ردیف سوم شده که امری کم نظیر در بین خودروهای موجود در این کلاس بدنه است.