جک A60 محصول جدید کرمان موتور

جک A60 خودرو جدید لوکس چینی به زودی از سوی کرمان موتور عرضه می شود

پلاک 11 ، شرکت خودروسازی کرمان موتور بعد از رونمایی و معرفی خودرو کراس اوور جدید جک S7 حال خبر از ورود خودرو لوکس جک A60 وارد بازار خودرو ایران خبر می دهد.

 خودروی سدان جک A60 با طراحی جلوپنجره مشابه به محصولات جدید جک اما با حجم بسیاری زیادی از امکانات رفاهی است. برای آشنایی بیشتر با مشخصات فنی و امکانات این خودرو با ما همراه باشید.

این خودرو به موتور ۱٫۵ لیتری توربو ۱۶۰ اسب بخار با گشتاور ۲۵۱ نیوتون متر مجهز است و قدرت آن توسط یه گیربکس شش سرعته اتوماتیک دوکالاچه به چرخ های جلو می رسد. این خودرو در بخش ایمنی پارامترهای زیادی را به مشتریان معرفی می کند. به عنوان مثال ۸ کیسه هوا، سنسور پارک جلو و عقب، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، نور بالای اتوماتیک و… به عنوان امکانات ایمنی A60 به حساب می آیند. همچنین وجود استارت دکمه ای، صندلی های جلو برقی با حافظه راننده، سانروف، سنسور نور و باران، مانیتور، دوربین عقب، آینه های تاشو برقی، آینه وسط حساب به نور، تودوزی چرم، گرمکن و سردکن صندلی های جلو، تنظیم برقی صندلی های عقب در نسخه VIP،موس وسط، ترمز پارک برقی، سیستم تهویه دوگانه به صورت استاندارد و سه گانه سفارشی، سیستم صوتی JBL، و… از امکانات رفاهی A60

محسوب می شوند

جک A60 در بازار چین قیمتی بین ۱۷۰ تا ۲۴۰ هزار یوآن را دارد و در صورتی که از جانب کرمان موتور به بازار ایران عرضه شود، احتمالا با بهایی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان به جاده های کشور می آید.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

مجله خودرو