استقبال تعجب آور مردم از طرح جدید سایپا برای خرید خودرو / مرداد 97

طبق اعلام شرایط جدید شرکت سایپا ، مردم ایران برای خرید این محصولات استقبال کردند هر چند قیمت ها 2 الی 15 میلیون تومان از کارخانه تا بازار اختلاف دارد!!!؟

پلاک 11 ، شرکت سایپا دیروز 10 مرداد 97 طرح جدید 5  خودرو تیبا ، برلیانس ، آریو و پراید 132 و پراید 131 را به صورت اینترنتی به بازار خرید و فروش خودرو اعلام کرد ، که در این طرح مشتریان با وجود اختلاف شدید قیمت ها در بازار و نمایندگی با درخواست تعجب آور از این طرح استقبال کردند و برای خرید خودرو ثبت نام کردند.

اما طبق گفته های ، با هجوم مشتریان برای ثبت نام اینترنتی در سایت شرکت سایپا سایت دچار مشکل بوده است که مدام مشغول به روزرسانی سایت برای ثبت نام از این شرکت می باشد.
 جالب اینجاست در این طرح فروش محصولات پراید 132 ، پراید 131 ، تیبا، آریو و برلیانس به فروش می‌رسد که در مجموع این خودروها اختلاف قیمت خودرو ( 2 تا 15 میلیون تومانی) از کارخانه تا بازار دارند اما به صورت کلی قشر متوسط جامعه خریدار این خودروهای زیر 30 میلیون تومان هستند که متأسفانه امکان خرید محصولات را با مشقت بسیار پیدا می‌کنند.

در حال حاضر براساس اطلاعیه مندرج در سایت سایپا مرحله یازدهم این طرح فروش رأس ساعت 13:30 دقیقه آغاز شده اما با هر بار کلیک کردن کمتر فردی موفق به ثبت نام نهایی می شود. البته هنوز شرکت اطلاعیه اتمام ثبت نام را اعلام نکرده و همین امر باعث تلاش بیشتر مردم برای خرید خودرو شده است.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

مجله خودرو