هاوال F7 محصول جدید هاوال

محصول جدید هاوال به نام F7 درنمایشگاه بین المللی موتورشو موسکو رونمایی شد.

این خودرو برای بازار کشور چین در نظر گرفته شده و ممکن است به سایر کشورها از جمله ایران راه پیدا کند. قیمت در نظر گرفته شده برای هاوال F7 در حدود 150 تا 160 هزار یوان معادل 240 تا 260 میلیون تومان است.

عصرخودرو: هاوال F7 که در اصل مدل تولیدی کانسپت HR-02 است، دومین محصول از سری F هاوال است که با طراحی و امکانات مدرن با هدف جلب نظر خریداران جوان به ساخته های هاوال اضافه شده است. همچون اولین محصول این سری، یعنی کراس‌اوور کامپکت F5 که بیشتر به یک WEY VV5 بازطراحی شده شباهت دارد، F7 نیز اتاق و پلتفرم مشترک با WEY VV7 دارد، اما با هویت بصری جدید برند هاوال فرم گرفته است.

این کراس‌اوور میدسایز 3 ردیف سرنشین با دو موتور 1.5 لیتری توربو 150 اسب‌بخاری و 2.0 لیتری توربو 190 اسبی عرضه خواهد شد که متصل به گیربکس 7 سرعته اتومات دو کلاچ بوده، به ترتیب 280 و 350 نیوتن‌متر گشتاور بیشینه تولید می‌کنند. مولتی‌مدیا با نمایشگر 9 اینچ، صندلی های برقی مجهز به گرمکن، ورود و استارت بدون کلید، ترمز پارک برقی، گرمکن غربیلک فرمان، 6 ایربگ، پشتی دو تکه ردیف دوم صندلی ها با قابلیت تنظیم زاویه، پوشش چرم کابین، دوربین دید عقب، سیستم دید 360 درجه از اطراف و کروزکنترل تطبیق‌پذیر نیز بخشی از لیست بلندبالای امکانات ایمنی و رفاهی F7 در مجهز ترین مدل را تشکیل می‌دهند.

هاوال از سال 2019 تولید F7 را در سایت تولا روسیه که بزرگترین سایت تولیدی گریت‌وال‌موتورز در خارج از مرز های جمهوری خلق چین است، آغاز خواهد کرد. F7 هنوز برای روسیه قیمت‌گذاری نشده اما در چین، قیمتی در محدوده 150 تا 160 هزار یوان دارد که تقریبا معادل 240 تا 256 میلیون تومان می‌شود.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

مجله خودرو