رونمایی از جدیدترین خودرو سدان چینی ، آریزو 6

شرکت چری جدیدترین خودرو خود را با ظاهر زیبا و جذاب و لوکس با نام آریزو 6 را رونمایی کرد.

پلاک 11 ، چری آریزو6 یک خودرو سدان چینی می باشد که در سال 2018 در یکی از نمایشگاه های چینی رونمایی شد ، خودرو آریزو 6 در کشور چینی با نام آریزو جی ایکس (GX) شناخته می شود.

روز 10 اکتبر مرکز ورزشی دانشجویان شانگهای در فضای یخی و زیبا و جذاب خود شاهد رونمایی از جدیدترین و لوکس ترین محصول برند چری برای بازار چین و سایر بازارهای بین المللی چری بود. این مراسم با حضور بیش از 800 خبرنگار داخلی و بین المللی صورت پذیرفت.
اینبار همگان با شور و شوق منتظر منتظر رونمایی از خودروی چری آریزو6 بودند ،خودرویی که در مراسمی خاص بر روی یخ که دارای روح اسپورت و هیجان در کنار مراسمی مجلل بود و دقیقا از روح این خودرو الهام گرفته بود رونمایی گردید.
آریزو 6 در اصل زبان جدید طراحی چری میباشد که حکایت از یک طراحی مدرن و شکیل دارد تا برای رقابت با بزرگان آماده گردد.
این شرکت سرمایه گذاری وسیعی را در زمینه تکنولوژی های هوشمند انجام داده است ، که در اریزو 6 نمایان شده و به دنبال کسب برتری در زمینه های تکنولوژی هوشمند میباشد ، اخیرا نیز با باز گشایی یک مرکز جدید تحقیق و توسعه در قرانکفورت آلمان دامنه تحقیقات خود را گسترش داده و همچنین قرارداد جوینت ونچری این شرکت با جاگوار-لندرور نیز تاثیر به سزایی بر روی پلت فرم محصولات این خودروساز چینی داشته است.
در خودروی چری آریزو 6 بسیاری از تکنولوژی های مدرن و روز بدست آمده در شرکت چری که با همکاری بسیاری از موسسات بین المللی بدست آمده ، استفاده گردیده است تا سرعت رشد و حرکت این خودروساز چینی را به خوبی نشان دهد ، همچنین به لحاظ ایمنی این خودرو مجهز به 6 عدد ایربگ و همچنین سیستمهای ایمنی و پایداری روز گردیده تا ایمنی سطح بالایی را برای سرنشینان به همراه داشته باشد.
از سوی دیگر خودروی آریزو6 دارای موتور پیشرفته 1.5 لیتری مجهز به توربو شارژ ، و همچنین نسل جدید گیربکسهای سی وی تی 9 سرعته میباشد که برای نخستین بار در این خودرو استفاده گردیده مجهز گردیده است.
خودروی چری آریزو6 قرار است همزمان با بازار چین در کشور ایران نیز توسط شرکت مدیران خودرو  به بازار خرید و فروش خودرو عرضه گردد.

قیمت فروش خودروهای داخلی و خارجی

آگهی های خرید و فروش خودرو سواری و سنگین

اطلاعات و مشخصات فنی خودروها

مجله خودرو