رنو  - قیمت رنو ، خرید رنو ، فروش رنو ، خرید و فروش رنو ، آگهی فروش رنو ، قیمت رنو دست دوم و کارکرده rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع مدل آگهی های خرید و فروش خودرو رنو را مشاهده می نمایید، رنو شرکت خودروسازی فرانسوی می باشد که در زمینه ساخت و توزیع و طراحی کلاس های مختلف خودرو های تجاری، کامیون، تریلر، تراکتور، اتوبوس و حتی خودروهای برقی فعالیت می کند . رنو در ایران با نام رنو پارس بعنوان یک شرکت مشارکتی ، هماهنگی و همکاری سه شرکت ایران خودرو، پارس خودرو و سایپا توسط رئیس هیت مدیره و مدیرعامل رنو و  مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار داد بستند به نام شرکت رنو پارس آغاز به فعالیت کردند.

انواع مختلف مدل های خودرو رنو که در ایران تا به حال مونتاژ و عرضه به بازار خرید و فروش خودرو ایران شد عبارتند از:

رنو تندر 90 ، رنو مگان، رنو ساندرو، رنو لتیتود، رنو کولیوس ، رنو لاگونا کوپا، رنو اسکالا، رنو فلوئنس، رنو اسپرت ، رنو ترافیک و خودروهایی رنو 4 ، رنو 5 ، رنو 21 که تولید این سه خودرو در ایران متوقف شد.

در آگهی های آمده قیمت مدل های مختلف خودرو رنو از جمله :

قیمت رنو پارس تندر، رنو تندر 90، رنو پی کی، رنو سیمبل ، رنو کپچر، رنو تلیسمان و  ...موجود می باشد که برای مشاهده قیمت مدل های دیگر می توانید به صفحات دیگر مراجعه کنید.

 

 

 

مدل خودرو
پارس تندر

پارس تندر (3)

خودرو رنو پارس تندر یک خودروی ایرانی می باشد که توسط شرکت که در سال 1391 توسط شرکت خودروسازی پارس خودرو تولید و به بازار خرید و فروش خودرو ایران عرضه شد.

تلیسمان E2

تلیسمان E2 (0)

خودرو رنو تلیسمان یا همان تالیسمان یک سدان متوسط نیمه لوکس می باشد که بر پایه پلترم ماژولار مشترک شرکت رنو و نیسان تولید شده است و در ایران این خودرو در مقابل خودروهای هیوندای سوناتا، کیا اپتیما ، تویوتا کمری و هوندا آورد قرار گرفته است و توسط شرکت خودروسازی نگین خودرو به بازار خرید و فروش خودرو عرضه می شود.

تندر E2 90

تندر E2 90 (1)

خودرو تندر 90E2 یک خودرو ایرانی می باشد که در سال 2005  از سوی شرکت خودروسازی ایران خودرو به بازار خرید و فروش خودرو ایران تولید و عرضه شد .

ساندرو استپ  وی اتوماتیک

ساندرو استپ وی اتوماتیک (0)

خودرو رنو ساندرو اتوماتیک خودرو فرانسوی می باشد که در سال 2009 طراحی و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد و در ایران توسط شرکت پارس خودرو به متقاضیان خرید خودرو عرضه می شود . رنو ساندرو استپ وی خودرویی است  که به صورت مشترک بین شرکت رنو پارس و پارس خودرو تولید شد و این خودرو از نظر کیفیتی برای خریداران خودرو قابل قبول بوده است

کپچر

کپچر (0)

خودرو رنو کپچر یک خودرو شاسی بلند لوکس و کراس اور کوچک خیلی زیبا و جذاب می باشد که با ظاهری پر غرور و جدی طراحی شده است 

خودرو رنو کپچر کراس‌اوور کامپکت شرکت خودروسازی رنو است که در ابتدا در قالب یک طرح مفهومی در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۱ به‌ نمایش گذاشته شد؛ اما نسخه‌ی تجاری این خودرو در سال ۲۰۱۳ و در همان نمایشگاه رونمایی و فروش آن نیز در آوریل همان سال در کشور فرانسه آغاز شد..

مگان 1600

مگان 1600 (0)

رنو مگان خودرویی است که توسط شرکت رنو فرانسه تولید شده است و  طرح اولیه این خودرو در سال ۱۹۸۸ توسط شرکت رنو به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد. خودرو رنو مگان  به افتخار مگان سودیت طراح معروف فرودگاه برست نامگذاری شد.

نسل اول این خودرو با نام Mégane I در سال ۱۹۹۵ به بازار عرضه شد. در سال ۲۰۰۲ نسل دوم این خودرو با نام Mégane II جایگزین نسل اول گردید. شرکت رنو در ۴ اکتبر ۲۰۰۸ نسل سوم مگان با نام Mégane III در نمایشگاه بین‌المللی اتومبیل موندیال پاریس پرده برداری نمود. در سال ۲۰۱۶ هم نسل چهارم آن با نام Mégane IVمعرفی شد.

تومان 63000000
10 ماه قبل
1 ماه از حالا