جک -  خرید و فروش جک اس 3 S3 ، قیمت جک اس 3 S3 کارکرده و دست دوم ، آگهی فروش جک اس 3 S3 ،خرید جک اس 3 S3 ، قیمت خودرو جک اس 3 S3 در بازار ، آگهی خرید ، rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی های فروش خودرو جک را مشاهده می نمایید.جک یا همان جی ای سی (JAC) یک شرکت خودروسازی چینی می باشد  شرکت جک در سال  2012 حدود 445000 دستگاه خودرو جک تولید کرده است و در ایران با شرکت کرمان موتور همکاری می کند و کرمان موتور در ایران نمایندگی محصولات جک بر عهده کرمان موتور می باشد.مدل خودروهایی که موفقیت در فروش آنها در ایران به چشم می خورد ، خودرو جک اس 5 یا جک جی 5 می باشد.

از جمله خودروهای JAC موجود در بازار خرید و فروش خودرو ایران عبارتند از :

جک جی 3 صندوقدار ، جک جی 3 هاچ بک، جک جی 5 اتوماتیک ، جک جی 5 دنده ای، جک اس 5 اتوماتیک، جک اس 5 دنده ای و جک اس 3 اتوماتیک

آگهی خرید و فروش انواع مدلهای جک را در زیر مشاهده می کنید و برای بررسی قیمت جک در مدل های دیگر می توانید به صفحات بعدی مراجعه کنید.

 

مدل خودرو
S5

S5 (0)

خودرو جک S5 نام یک خودرو ساخته شده توسط کمپانی جی ای سی است که در ایران از سال ۱۳۹۳ توسط کمپانی کرمان موتور با یک موتور توربو شارژر با قدرت ۱۷۵ اسب بخار تولید می‌شود. نسخه اتوماتیک این خودرو در ایران در سال ۱۳۹۵ معرفی شد.نمای جلویی این خودرو شباهت زیادی به هیوندای ix35 دارد و در نگاه اول می‌توان این شباهت را تشخیص داد. جک اس 5 پنج ستاره ایمنی سازمانC-NCAP چین را دریافت کرده است. خودرو ۴ ستاره کیفی دارد و ۱۲ ثانیه طول می‌کشد تا از صفر کیلومتر به صد کیلومتر برسد.

s3

s3 (0)

خودروی جک S3 که نام کامل آن در بازار چین JAC REFINE S3 است، از محصولات نوین این کمپانی به شمار می‌رود و تاریخ ورودش به بازار، آگوست سال 2014 میلادی می‌باشد. این خودرو به لحاظ طراحی همچون برادر بزرگ‌ترش S5، از محصولات روز هیوندای الهام گرفته است و از این لحاظ سایه‌هایی از خطوط به‌کاررفته در هیوندای IX25، در آن قابل ردیابی است.