سمند - قیمت سمند ، خرید سمند ، فروش سمند ، خرید و فروش سمند ، آگهی فروش سمند ، قیمت سمند کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه آگهی های مربوط به خرید و فروش خودرو سمند را مشاهده می نمایید آگهی های فروش انواع مختلف خودرو سمند موجود است خودرو سمند از محصولات شرکت خودروسازی ایران خودرو می باشد .

سمند نام یک خودرو تولید شده در ایران است. این خودرو در سال ۱۳۸۱ توسط گروه صنعتی ایران خودرو تولید و علاوه بر فروش در ایران، به کشورهای دیگر نیز صادر شده است. این خودرو هم اکنون در مدل‌های گوناگونی به فروش می‌رسد.

طراحی موتور، بدنه و شاسی این خودرو توسط شرکت‌های انگلیسی و فرانسوی، قالب‌های آن توسط شرکت ژاپنی، پلت فرم و موتور آن توسط شرکت فرانسوی و جیگ و فیکسچرها و همچنین طراحی خط تولید توسط شرکت کره‌ای انجام شده است.خودرو سمند در ابتدا قرار بود جایگزین خودرو پیکان شود که با توجه به هزینه طراحی آن این امر محقق نشد.

انواع مدل خودروهای سمند در بازار خرید و فروش خودرو در ایران به شرح زیر می باشد:

سمند LX، سمند سورن ELX، سمند LX-EF7 گازسوز، سمند LX-EF7 بنزینی، سمند LX سال، سمند SE ، سمند LX اتوماتیک و ...که در آگهی های آمده است همچنین برای بررسی قیمت انواع مدل خودرو برای خرید و فروش این خودرو می توانید در آگهی های زیر مشاهده کنید.

مدل خودرو
LX EF7

LX EF7 (1)

خودرو سمند EF7-LXE یک خودرو ایرانی می باشد که در سال 1388 از طرف شرکت ایران خودرو طراحی و به بازار خرید و فروش خودرو عرضه شد

سورن

سورن (0)

خودرو سمند سورن یک خودرو ایرانی از سوی شرکت ایران خودرو می باشد که یک مدل تغییر شکل یافته از سمند x7 و LX به شمار می آید .

سمند سورن در سال 1385 توسط ایران خودرو در ایران رونمایی شد و به بازار خرید و خرید و فروش خودرو عرضه شد

 به گفته شرکت سازنده، «سورن» با کسر حرف «ر» واژه‌ای ترکی به معنای «پیش برنده» و با فتحه «ر» به معنای شجاع و دلیر و نام یکی اقوام قدیم ایرانی است.

تومان 35000000
8 ماه قبل
3 ماه از حالا
تومان 31000000
8 ماه قبل
3 ماه از حالا
تومان 30000000
8 ماه قبل
2 ماه از حالا
تومان 17000000
8 ماه قبل
2 ماه از حالا