آگهی فروش ماشین نیمه سنگین - قیمت ماشین نیمه سنگین ، خرید ماشین نیمه سنگین ، فروش خودرو نیمه سنگین ، نو و کارکردهrssمدل خودرو
ایسوزو

ایسوزو (3)

isuzi ایسوزو شرکت خودرو سازی ژاپنی  است که با تولید کامیون ایسوزو جایگاه ویژه ای در بازار حمل و نقل جاده ای دنیا برای خود پیدا کرده است. شرکت ایسوزو یک شرکت موفق درزمینه طراحی و تولید ماشین های سنگین است که در ایران نیز مانند سایر کشورها طرفداران زیادی را بدست آورده است. کیفیت برتردر تولید و نوآوری درطراحی و ساخت از جمله فاکتورهایی است که ایسوزو سیاست خود را برپایه آن استوار کرده است.

بادسان

بادسان (0)

شرکت سایپا دیزل ،از سال 1374 فعاليت‌هاي طراحي كاميونت بادسان با هدف برون‌رفت از تك‌ محصولي بودن و تأمين نياز بازار در اين رده از محصولات، توسط كارشناسان شركت و همكاري شركت رنو فرانسه آغاز گرديد و در سال 1375 پروانه واحد تحقيق و توسعه از وزارت صنايع دريافت شد.

فوتون

فوتون (1)

كاميونت فوتون جزء سري جديد محصولات گروه خودروسازي سايپا در شركت سايپا ديزل مي باشد كه با در بر داشتن امكانات جديدي همچون GPS سعي در بالا بردن سيستم سطح رضايت مشتري را دارد كه به آن نيز دست يافته است .

کاویان

کاویان (1)

شرکت کاریزان خودرو در سال 1384 در زمینه تولید ماشین سنگین فعالیت خود را آغاز کردند. کشنده تک محورکاویان از جمله کارهای موفق شرکت کاریزان خودرو است که دارای 400 اسب بخار قدرت موتور است. قدرت بالای موتور آن در کنار گشتاور بالا از جمله فاکتورهایی است که این کشنده را در سطح بالاتری نسبت به نمونه های مشابه کمپانی های رقیب قرار می دهد.

جک

جک (3)

کشنده جک کامیون قدرت مند اخیر گروه خودروسازی جک موتورز می باشد که به دلیل قیمت مناسب و ارزان آن در عین کیفیت بالای قطعات توانسته جایگاه خوبی را در کشورمان و در سطح بین الملل به دست آورد. شرکت نام آشنای جک موتورز به دلیل توسعه زیرساخت ها و کیفیت بالای محصولات در 21سال گذشته، لقب پدیده خودروهای سنگین را به خود اختصاص داده و همواره توانسته پیشتاز در زمینه تولید و عرضه ماشین آلات سنگین باشد.

تومان 50000000
7 ماه قبل
4 ماه از حالا
سال تولید: ---
سال تولید شمسی: ---
تومان 120000000
8 ماه قبل
3 ماه از حالا
تومان 56000000
9 ماه قبل
2 ماه از حالا