تیبا - قیمت تیبا ، فروش تیبا ، خرید تیبا ، خرید و فروش تیبا ، آگهی فروش تیبا ، قیمت تیبا کارکرده و دست دوم rss
آگهی فروش خودرو سواریدر این صفحه انواع آگهی خرید و فروش خودرو تیبا با کارکرد صفر و دست دوم را مشاهده می نمایید. تیبا یک خودرو ایرانی می باشد که به عنوان اولین محصول سایپا به نام خودرو ملی شناخته شده است که در سال 1387 در ایران رونمایی شد شرکت سایپا برای طراحی این محصول از طراحان کره ای ، آلمانی و ایتالیایی کمک گرفت و طراحی خودرو تیبا با استفاده از قطعات پراید ، ریو و تندر 90 به کار گرفت و هزینه طراحی این خودرو حدود 120 میلیون دلار می باشد که سایپا در زمان رونمایی قیمت خودرو تیبا را زیر 10 میلیون تومان معرفی کرده بود اما در نهایت قیمت تیبا با افزایش وارد بازار خرید و فروش خودرو ایران شد.

در زیر انواع آگهی های فروش خودرو تیبا را در بازار خرید و فروش خودرو مشاهده می نمایید قیمت خودروهای تیبا صندوق دار ، تیبا هاچ بک با کارکرد صفر و دست دوم مشاهده می نمایید.

 

مدل خودرو
صندوق دار

صندوق دار (3)

خودرو تیبا صندوق دار یکی از محصولات سایپا می باشد که موتور تیبا صندوق دار تقویت شده موتور پراید است و حجم آن از 1300 سی سی به 1500 سی سی افزایش یافته ولی با این حال توان آن 87 اسب بخار است که توان خروجی پایینی است.

هاچ بک

هاچ بک (2)

در این صفحه انواع آگهی های تیبا هاچ بک را مشاهده می نمایید ، تیبا هاچ بک یکی از خودروهای سایپا می باشد که از پرفروش ترین خودرو تیبا شناخته شده است و طراحی تیبا هاچ با مدل سدان با تیبا صندوق دار زیاد متفاوت نیست ، شرکت سایپا این خودرو را در قیمت مناسب به بازار عرضه می کند و طرفداران زیادی در ایران به خود جلب کرده است. .